Експлуатація опалювальної техніки УДЕН-С

Дорогі друзі!

Ми щиро зацікавлені в тому, щоб опалювальна техніка УДЕН (UDEN) дарувала Вам радість, задоволення і створювала у Вашому домі тепло та затишок,
тому пропонуємо кілька порад, щоб правильна експлуатація опалювальної техніки УДЕН-С, приносила найкращий результат.

Рекомендуємо

1. Електричне опалення на основі теплих панелей і теплого плінтуса UDEN-S ® - це система променевого опалення, основний принцип дії якого полягає в обігріві поверхонь. Схожий обігрів поверхонь ми отримуємо від сонця (сонячне випромінювання), грубки («пічки»), каміна. Опалювальна система в першу чергу обігріває стіни приміщення та предмети, які віддають тепло повітрю.

Тому, дорогий споживач, загострюємо Вашу увагу на те, що перші 7-10 днів експлуатації опалювальна система буде прогрівати і, при необхідності, висушувати конструкції Вашого приміщення. У цей час витрата електричної енергії, поки система не вийде на нормальний режим роботи, буде перевищувати розрахункові показники.

Рекомендуємо включати опалення при першому ж похолоданні.

Протягом перших 2-3 діб роботи опалювальної системи допускається поява запаху. Нехай Вас це не лякає: теплонакопичувачів обігрівачів створений з природного матеріалу, запах абсолютно нешкідливий, що підтверджено санітарно-гігієнічним висновком МОЗ України.

2. Щоб досягти максимальної економії та комфорту від електроопалення УДЕН-С, рекомендуємо не допускати охолодження стін і надалі, адже на їх обігрів буде використовуватися додаткова енергія.

Найбільш економний режим роботи системи - це безперервне підтримування заданої температури.

3. Оптимальною вважається температура 20 °C, збільшення / зниження температури на 1 °C призводить до збільшення / зниження споживання електроенергії на 5 - 7%.

4. Якщо температура повітря в приміщенні вище тієї, яка виставлена на терморегуляторі (механічному чи програмованому), система інфрачервоного опалення включатися не буде.

5. Опалювальні прилади УДЕН розраховані на роботу в діапазоні напруги 215 - 240 Вольт. При зниженні напруги в мережі рекомендуємо встановлювати стабілізатор напруги. За якість електроенергії в мережі несе відповідальність Енерготранспортуюча організація.

6. Витрати за електроопалення безпосередньо залежать від теплоізоляції приміщення. Чим краще утеплене приміщення тим менше Ви витрачаєте на опалення. Рекомендуємо здійснювати теплоізоляцію приміщення ще у теплу пору року, адже щілина у вікні товщиною в сірник дає втрати до 25-30 кубічних метрів нагрітого повітря за годину. Не дозволяйте своєму опаленню обігрівати вулицю.

Рекомендації щодо безпечного використання - дивіться у Посібнику з монтажу та експлуатації приладів побутових електричних опалювальних панельних UDEN-S.

Забороняється

1. Користуватися технікою для опалення UDEN-S ® без занулення, заземлення.

2. Користуватися обігрівачами UDEN-S ® зі знятими кришками або заглушками.

3. Розміщувати поблизу обладнання UDEN-S ® горючі і легкозаймисті розчини та рідини.

4. Мити або робити вологе протирання працюючого обладнання UDEN-S ®.

5. Накривати обладнання UDEN-S ®, а також сушити на ньому білизну, одяг і т.п.

6. Розміщувати меблі, побутову радіо-, теле- та комп'ютерну техніку ближче, ніж 150 мм від моделей Уден-100, Уден-150, Уден-200, щоб не створювати перешкод для вільної циркуляції повітря.

7. Розміщувати меблі, побутову радіо-, теле- та комп'ютерну техніку ближче, ніж 500 мм від моделей Уден-500, Уден-700, щоб не створювати перешкод для вільної циркуляції повітря.

 

У разі порушення цілісності змонтованої системи опалення УДЕН-С
компанія-виробник знімає з себе гарантійні зобов'язання.


З питаннями, зауваженнями, побажаннями звертайтесь:

Тел./факс: (0342) 52-72-75
Адреса: м.Івано-Франківськ, вул.Чорновола, 99
Поштова адреса: А/С №8, відділення зв’язку №14, м.Івано-Франківськ, 76014
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду