Як зберегти тепло?

Із кожним роком вартість енергоресурсів збільшується, сімейний бюджет витрачається не на відпустку, а на оплату чергових рахунків сума в яких постійно зростає. Насправді із цим можна боротись, найперше потрібно почати із себе та родичів, які живуть в одному приміщенні разом. Усім зацікавленим необхідно зберігати тепло.

10 простих способів економії тепла

1. Провітрюйте вікна економно. Ефективніше провітрювати частіше, але по декілька хвилин ніж тривалий час тримати відчинене вікно.

2. Енергозберігаючі системи опалення - найкращий спосіб економії. Встановлюйте сучасну опалювальну техніка, яка використовує менше енергії. Для управління використовуйте програмовані терморегулятори, які в нічний час коли спите та денний час коли на роботі знижують температуру та допомагають вам заощадити кошти та енергоресурси.

3. Не накривайте опалювальні прилади, не загороджуйте їх меблями чи шторами та не використовуйте їх для сушіння одягу чи взуття.

4. Встановлюйте комфортну температуру в приміщенні. Один зайвий градус в приміщенні це витрати близько 4-6% енергії.

5. Зробіть теплоізоляцію приміщення. Утепліть підлогу, стіни, балкон, горище, вікна, двері та грійте своє приміщення, а не підвал чи сусідів. Розташуйте за нагрівальною панеллю фольговану відбиваючу плівку.

6. Під час приготування їжі не використовуйте занадто інтенсивне полум'я, а дверку духовки залишайте відкритою.

7. Обслуговування системи опалення є вигідним і обов'язково окуповується, тому перед початком опалюваного сезону запрошуйте фахівця і ви зможете економити до 4% енергії та бути впевненим в надійності своєї системи обігріву протягом холодних вечорів.

8. Встановлюйте холодильник подалі від опалювальних приладів чи плити, а морозильну камеру краще встановити на балконі чи в іншому прохолодному приміщенню.

9. Закривайте двері під'їзду в холодний період року і у квартирі стане на 2 °С тепліше.

10. Встановіть енергозберігаючі вікна із якісно профілю з потрійним склом.