Теплоv - електричні обігрівачі на стелю

Теплоv

Електричні обігрівачі Теплов - перший в Україні електричний обігрівач на стелю вітчизняного виробництва.

Виробником є Компанія Укрпром, що знаходиться в Харкові. Довгохвильові обігрівачі Теплоv постійно удосконалюються та допрацьовуються. Щороку в обігрівачах впроваджуються нові передові технології, що збільшують ресурс обігрівача і його ККД. Виробник слідкує за асортиментом та іде в ногу із сучасними тенденціями ринку.

Серед обігрівачів Teplov можна виділити два основних призначення: побутові та промислові.

  1. Побутова лінійка Теплов Б використовується для обігріву будь-яких типів приміщень з висотою стель до 3,5 м. Єдине обмеження це категорія пожежобезпеки, вона повинна бути вище Б.
  2. Промислова лінійка Теплов П призначена для опалення складів, цехів, виробничих промислових приміщень, з висотою стель до 20 м.

Компанія ДЕСА - офіційний представник обігрівачів Теплов в Івано-Франківській області. Серед наших об'єктів безліч як побутових так і промислових приміщень, опалених інфрачервоними обігрівачами. Наша компанія з радістю допоможе вам у підборі необхідної потужності, дамо рекомендації по місцю установки, надамо відгуки реальних покупців і якщо необхідно зробимо якісний монтаж "під ключ".