УДЕН-С - нагрівальні панелі та плінтус

УДЕН-СUDEN-S ® - національний виробник електроопалення

UDEN-S (вимовляється УДЕН-еС) - український бренд електричних обігрівачів і назва промислової компанії України, що спеціалізується на виготовленні енергозберігаючого інфрачервоного опалювального обладнання. Один з піонерів у сфері променистого опалення в Україні.

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ

Нагрівальні панелі УДЕН-С

Настінні панелі

Електричний теплий плінтус

Теплий плінтус

Потолочні панелі

Стельові панелі

Дизайн - панелі УДЕН-С

Дизайн-панелі

ПОХОДЖЕННЯ НАЗВИ

Назва компанії та торгової марки - це абревіатура з перших літер російських слів, що характеризують відмінні властивості даного обладнання. А саме:

  • Uдобно (зручно)
  • Dоступно (доступно)
  • Eкономно (економно)
  • Nадежно (надійно)
  • Sтильно (стильно)

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

У 1996 році група підприємців зареєструвала проектно-монтажну організацію ТОВ «СП Розумний дім». Вона займалася продажем і монтажем систем конвекційного (газового і електричного) опалення.

У 2006 році змінилося керівництво компанії. Взявши за основу багаторічний досвід роботи і спілкування зі споживачами, вивчивши та проаналізувавши вітчизняні та зарубіжні системи опалення, керівниками було прийнято рішення про деяку зміну напрямку діяльності організації. На стратегію розвитку вплинула і зростаюча популярність у всьому світі альтернативних джерел енергії, що виробляють екологічно чисту, відновлювану і більш доступну електроенергію.

Компанія перепрофілювалася на електричні інфрачервоні (променисті) системи опалення. З цього моменту почався її динамічний розвиток. 2008 рік став датою заснування заводу з виробництва електричних інфрачервоних систем опалення. Обігрівачі випускаються під зареєстрованою торговою маркою UDEN-S ®. Зараз цей бренд відомий не тільки в Україні. З 2008 року по теперішній час устаткування UDEN-S ® встановлено більш ніж на 5000 об'єктах.

ДІЯЛЬНІСТЬ

Окрім власної проектно-монтажної організації «СП Розумний дім», бренд офіційно представляють понад 500 дилерів. Продукція поставляється в країни СНГ та Європи.