30 переваг інфрачервоних обігрівачів UDEN-S

Низькотемпературні (довгохвильові) опалювальні системи UDEN-S (УДЕН-С) застосовуються для основного та додаткового обігріву: квартир, офісів, котеджів, басейнів, виробничих, торговельних і складських приміщень, закладів відпочинку (кафе, ресторан, більярдний клуб, сауна), учбових та лікувальних закладів (садок, школа, коледж, університет, лікарня, санаторій), церков, спортзалів, фітнес-центрів та приміщень сільського господарства.

Кліматична техніка UDEN-S використовується для опалення різного виду об’єктів, а найважливіше –
ідеально підходить для автономного електроопалення приміщень,
в яких люди перебувають тривалий час.

30 переваг інфрачервоних обігрівачів UDEN-S:

Зручно

 1. Обігрівачі УДЕН використовуються для основного або додаткового опалення.
 2. Відчуття тепла настає з перших хвилин включення опалювальної техніки (швидкий та рівномірний прогрів приміщення).
 3. В кожній кімнаті приміщення встановлюється і легко змінюється під потреби користувача індивідуальна температура повітря.
 4. Система електроопалення UDEN-S проста в установці. Вона не тільки не порушує, а значно доповнює і прикрашає інтер'єр будь-якого приміщення.
 5. При необхідності можливий поетапний монтаж системи опалення.
 6. Управління системою обігріву повністю автоматизовано за рахунок терморегуляторів, тому для її використання не потрібен обслуговуючий персонал.
 7. Будинки не вимагають встановлення додаткових систем вентиляції.
 8. Немає необхідності в спеціальному приміщенні для опалювальної техніки (котельні).
 9. Стельові панелі Уден-500П кріпляться безпосередньо до стелі або встановлюються в профіль «армстронг», завдяки чому економиться робочий простір приміщення.
 10. Дизайн-панелі забезпечують не тільки тепло і затишок, в залежності від моделі, вони можуть використовуватися як оригінальні радіатори для ванних та дущових кімнат, санвузлів, теплі дзеркала (захист від утворення конденсату), теплі вішалки для сушіння одягу, мобільні обігрівачі для додаткового опалення. Опалення UDEN - це поєднання елегантності, краси і функціональності.

  Доступно та економічно

 11. Суттєва економія в 1,5-2 рази за капітальними витратами в порівнянні з традиційним конвекційним опаленням - не потрібні котел, батареї, трубопроводи, теплоносій, дороге обслуговування.
 12. При правильних розрахунках (розрахунок тепловтрат приміщення та вибір опалювальної техніки) система працює 3-10 годин на добу залежно від теплоізоляції приміщення і зовнішньої температури повітря.
 13. Не обігрівається даремно простір під стелею.
 14. Температура в приміщенні після відключення електроенергії повільно знижується і швидко відновлюється після її включення (обігрівачі УДЕН остивають протягом години).
 15. Використання програмованих терморегуляторів дозволяє автоматично вказувати і регулювати температуру повітря протягом доби чи тижня, в залежно від кількості часу перебування людини в даному приміщенні.

  Екологічно та естетично

 16. Опалювальна техніка UDEN-S (УДЕН-С) виготовлена виключно з екологічно чистих природних матеріалів та схвалена міністерством охорони здоров’я України.
 17. Системи променевого тепла (на відміну від конвекційних систем) не висушують повітря, не виділяють продуктів горіння і водяної пари, не створюють в приміщенні протягів і циркуляції пилу, усувають сирість і плісняву.
 18. У приміщеннях, де в якості опалення використовуються системи променистого тепла не потрібно використовувати спеціальні зволожувачі повітря.
 19. Довгохвильове низькотемпературне променеве тепло від обігрівачів УДЕН абсолютно нешкідливе, довжина хвилі наближена до випромінювання людського тіла, тому людина сприймає тепло легко і комфортно.
 20. Опалювальна техніка УДЕН (Україна) малогабаритна із широким модельним рядом, який налічує моделі різного розміру та кольору.
 21. Використання опалювальних панелей і плінтусів різної кольорової гамии із застосуванням дизайн-панелей добавить вашому інтер’єру вишуканості та елегантності.

  Надійно

 22. Система індивідуального опалення UDEN-S пожежобезпечна, висока ступінь захисту - IP 54;.
 23. Систему опалення можна надовго залишати без нагляду, відсутній фактор витоку теплоносія, немає загрози її промерзання навіть при відключенні електроенергії.
 24. Обладнання UDEN сертифіковано і рекомендовано МОЗ України для дитячих, дошкільних та лікувальних закладів;
 25. Гарантія виробника на весь модельний ряд - 5 років!
 26. Ресурс безперервної експлуатації обігрівачів - 25 років!

  Стильно і сучасно

 27. Інфрачервоні обігрівачі тонкі, елегантні, малогабаритні;
 28. Техніка для опалення доступна в різних кольорах (згідно каталогу RAL Classic), відтінках і колірних поєднаннях (дизайн-панелі);
 29. Обігрівачі УДЕН-С чудово підходять для будь-якого стилю інтер'єру - від строгого мінімалізму і хай-теку до дорогої класики і інтер'єрів у стилі ампір;
 30. Проводиться індивідуальний підбір малюнка (поєднання кольорів на панелі) для кожного замовника.

Витончений дизайн, економічність в експлуатації, ефективність, доступність і надійність забезпечують популярність системи УДЕН-С та роблять її найбільш перспективною системою електроопалення приміщень найрізноманітнішого призначення.