Електродні котли HP (Хот Пот)

Котел електродний - одна з різновидів електричного обладнання для опалення. Його головна відмінність від звичайних ТЕНів полягає в їх заміні на блок електродів, вони ж виконують роль нагрівального елементу. Дана дія дозволило вирішити типові, для електричних пристроїв, проблеми: малий термін служби і низька ефективність. Придбати електродні опалювальні котли ви зможете в нашій компанії.

Принцип роботи

Теплоносій обладнання нагрівається завдяки тому, що відбувається процесу іонізації. Його молекули розщеплюються на іони з позитивним і негативним зарядом. При їх взаємному русі один до одного виділяється енергія, тому нагрів здійснюється безпосередньо, без участі "посередників". Щоб купити котел, що володіє таким важливим гідністю, зверніться в нашу компанію.
Процес нагріву відбувається в ионизационной камері невеликого розміру. За рахунок цього теплоносій нагрівається в найкоротші терміни, що призводить до підвищення його тиску. Застосування нашого обладнання дозволить вам заощадити велику частину свого бюджету, оскільки котел електродний електричний має циркуляційний насос і нагрівальний прилад в одній особі.

Призначення і відмінності від тенів

Устаткування нашої компанії призначений для опалення приміщень складського, промислового та інших типів, приватних будинків і дачних ділянок. Електродні системи набагато економічніше традиційних ТЕНів, середній показник доходить до 30%.
У типовому пристрої, спочатку, відбувається нагрів "посередників", потім їх поверхню використовується для передачі тепла рідини. Електродні котли опалення мають більш просту конструкцію, що забезпечує більшу надійність. Дана перевага перевірено на практиці і доведено успішним монтажем та експлуатацією протягом десятків років.
Рідина є нагрівачем в електродної системі. Вона гріється всім об'ємом в ході пропускання струму. Використання даного принципу дозволяє знизити загальний обсяг пристрою в 2-3 рази, в порівнянні з тенів технікою аналогічної потужності. Електродні котли для опалення будинку мають потужність, яка залежить від температури впадає рідини. На неї впливають зміни погодних умов, існує можливість автоматичної підтримки оптимального режиму.

Економічність

Одне з головних достоїнств обладнання нашої компанії - економічність. З'ясуємо, за рахунок чого електродні котли досягають її:
- Менша інерція нагріву;
- Плавний старт;
- Сучасна автоматична система;
- Застосування сучасних матеріалів;
- Побудова двотрубної системи відкритого типу з верхнім розливом, наявність якісних радіаторів.

Переваги

Виділимо головні плюси продукції нашої компанії:
1) Опалення будинку в автономному режимі.
2) Можливість управляти системою дистанційно, на значній відстані від неї.
3) Доступна ціна електродного котла.
4) Компактні розміри системи.
5) Можливість підключення гарячого водопостачання.
6) Мінімальна кількість шуму під час роботи.
7) Відсутність продуктів згоряння, що гарантує чистоту обладнання, з точки зору екології.
Це лише основні гідності продукції, представленої в нашій компанії. Відгуки про електродному котлі наших клієнтів ви знайдете на сайті. З усіх питань звертайтеся до наших фахівців, і зробіть це сьогодні!

Однофазні електродні котли HP (Хот Пот) 220 В (з автоматикою)

Однофазні котли є різновидом електричного обладнання. Невелика потужність впливає на їх призначення, вони прекрасно підходять для опалювання дачних ділянок і приватних будинків.
поширення теплоносія
Все електродні (іонні) котли можна розділити на відкриті і закриті. Параметром для класифікації є принцип поширення теплоносія всередині пристрою. Його руху у відкритому обладнанні сприяє природна циркуляція при нагріванні, він потрапляє в радіатор опалення і повертається назад в систему після віддачі тепла.
Закриті системи оснащені циркуляційним насосом і розширювальним баком. Перший елемент необхідно під час початкового етапу прогріву теплоносія. Придбати котли HotPot ви можете в нашій компанії.
Потужність і гідності
Однофазний котел опалення має потужність до 6 кВт. Виділимо його основні переваги:
- ККД наближається до 98%;
- Ми виготовляємо продукцію компактних розмірів;
- Установка котла не вимагає отримання дозволу від спеціальних органів;
- Плавний набір потужності;
- Доступна ціна.
З усіх питань придбання однофазних котлів звертайтеся в нашу компанію.

Трифазні електродні котли HP (Хот Пот)

Котел трифазний (380 В) має потужність понад 9 кВт. Їх головна перевага - можливість регулювання показника потужності. Цей фактор забезпечує раціональне використання електроенергії і дозволяє контролювати температуру в приміщенні.
призначення
Наші трифазні котли HotPot предназачени для опалювання житлових будинків, об'єктів промислового, складського та інших типів, а також різних споруд. Конкретний приклад: стандартний будинок з цегли або блоків площею близько 120 м2. Таке будівля вимагає установки котла, робота якого здійснюється при напрузі 380 В, оптимальна потужність, в даній ситуації, 14-15 кВт. Знайти їх ви зможете в каталозі нашої компанії.
Споживання енергії
Електричний котел трифазний відрізняється оптимальним споживанням енергії за умови досягнення температури теплоносія 75 ° C. Більш низька температура знижує енергоспоживання, оскільки електропровідність теплоносія знижується в подібних умовах. Зворотна ситуація, тобто підвищення температури, призводить до збільшення енергоспоживання.
Більш детальну інформацію про трифазних котлах ви отримаєте від фахівців нашої компанії.