Електрична тепла підлога

Nexans Івано-Франківськ

NEXANS - електрична тепла підлога
з Норвегії, компанія-винахідник
кабельної системи обігріву
(20 років гарантії).
Детальніше >>>


PROFI THERM EKO -
кабельна тепла підлога
від українського виробника
(15 років гарантії).
Детальніше >>>

Інфрачервона тепла підлога Calorique

CALORIQUE (США) - інфрачервона тепла підлога,
на основі якісної нагрівальної плівки
(10 років гарантії).
Детальніше >>>

Кабельні системи електрообігріву

Система "тепла підлога" - це електричний підігрів підлоги на основі нагрівальних кабелів чи інфрачервоної плівки. Існують одножильні гріючі кабеля, які мають двостороннє під'єднання до мережі живлення та двожильні кабеля з одностороннім під'єднанням. Інфрачервона тепла підлога представляє собою нагрівальну плівку, яка відрізняється шириною та потужність.

Електрична тепла підлога встановлюється у стяжку, для цього використовують резистивні нагрівальні секції на основі одно- та двожильних кабелів. Для монтажу теплої підлоги під плитку призначені нагрівальні мати або тонкі нагрівальні кабеля, які мінімально піднімають висоту підлоги.

Для управління кабельною теплою підлогою та економії електроенергії потрібно використовувати терморегулятори, щоб економити максимально багато варто використовувати програматори в парі з багатотарифними лічильниками електроенергії та робити теплоізоляцію підлоги еструдованим пінопластом від 50мм.

Розрахунок теплої підлоги довірте професіоналам, які врахують всі особливості вашого приміщення та підберуть оптимальне рішення.

Надійність роботи Вашої системи електропідігріву підлоги на 99% визначається якістю монтажу,
тому монтаж теплої підлоги довіряйте професіоналам, які все зроблять
за вас!

Тепла підлога своїми руками

При бажанні у нас можна придбати всі матеріали для теплої підлоги та встановити теплу підлогу власними силами. Ми в свою чергу допоможемо вам із вибором виробника та розрахунком необхідної нагрівальної секції чи мату.

Щоб Ви могли самостійно змонтувати теплу підлогу надамо вичерпну професійну консультацію, щодо технології встановлення.