Безпечність електричної теплої підлоги

Закінчилась зима і Ви вирішили встановити електропідігрів підлоги, але на етапі вивчення задаєтесь запитанням, а чи безпечна тепла підлога? Можна відразу сказати - ТАК, але якщо Ви допитливі і хочете дізнатись більше наступна інформація саме для вас.

Рівень електромагнітного випромінювання електроприладів та теплої підлоги

Магнітне випромінювання оточує нас завжди і всюди, навіть земна куля генерує магнітне поле, яке дозволяє визначити напрям руху компасу. Магнітне поле генерується рухомими електричними зарядами. Нагрівальні кабелі створюють навколо себе електромагнітне поле, як і інші побутові прилади, наприклад, комп'ютер, телевізор, холодильник, мікрохвильова піч, нагрівальні панелі.

Магнітне поле двожильного кабелю складає менше 10% від електромагнітного випромінювання, яке генерується одножильним кабелем. Нижче наведена таблиця вимірювань електромагнітних випромінювань різних приладів. Вимірювання проводились на відстані 10 см від джерела.

Магнітне випромінювання двожильного кабелю

Двожильний нагрівальний кабель
0,2 мкТл

Магнітне поле холодильника

Холодильник
0,3 мкТл

Магнітне поле телевізора

Телевізор
0,3 мкТл

Електромагнітне поле мікрохвильової печі

Мікрохвильова піч
1,3 - 2,0 мкТл

Електромагнітне випромінювання праски

Праска
1,9 мкТл

Електромагнітне поле пральної машини

Пральна машина
2,0 мкТл

Магнітне поле електрочайника

Електричний чайник
2,0 мкТл

Електромагнітне випромінювання електроплити

Електроплита
4,0 мкТл

Електромагнітне випромінювання теплої підлоги

Одножильний нагрівальний кабель
4,2 мкТл

Електромагнітне випромінювання перфоратора

Перфоратор / дрель
16,3 мкТл

Електромагнітне поле електробритви

Електробритва
26,7 мкТл

Магнітне поле пилососу

Пилосос
38,7 мкТл

Примітка: рівень електромагнітного випромінювання може відрізнятись в залежності від виообників

Як бачимо, рівень електромагнітного випромінювання двожильного кабелю практично рівний нулю та значно менший від електромагнітного випромінювання найпопулярніших побутових приладів, тому тепла підлога абсолютно не шкідлива для людського організму і придатна до встановлення в будь-якому приміщенні.

Санітарна норма

Міжнародна санітарна норма Всесвітньої Організації Здоров'я (ВОЗ) - 100 мкТл. Електромагнітне випромінювання нагрівального кабелю в 500 раз менше допустимої норми ВОЗ.

Сертифікати

Нагрівальні кабелі, які використовуються для систем "тепла підлога" мають необхідні пожежні сертифікати, сертифікати УкрСЕПРО та ISO 9001, тому ви купляєте сертифіковану та якісну продукцію, яка даруватиме Вам тепло, затишок та комфорт довгі десятиліття.