Інфрачервоні електричні обігрівачі

Інфрачервоні обігрівачі вже декілька років поспіль є найпопулярнішим видом електричного опалення, яке завойовує серця та помешкання українців. Ми провели моніторинг ринку електроопалення та відібрали для вас найефективніші та найякісніші, щоб продавати техніку в якій впевнений. Тому пропонуємо вашій увазі:

Теплов (Teplov)

Теплов (Україна)

UDEN-S (Уден-С)

УДЕН (Україна)

Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі опалюють найрізноманітніші приміщення.  можуть встановлюватись як на стіні так і на стелі, в залежності від поставлених задач. Обігрівачі обігріють як житлові (будь-яких типів) так і промислові обігрівачі.

Відгук продавця

Обігрівачі УДЕН (Україна, 5 років гарантії) орієнтовані на обігрів: будинку, квартири, котеджу, дачі, лікарні, садочка, тобто приміщень вистою до 3 метрів. Застосовуються як основте так і додаткове опалення. Зручне та звичне розташування під вікнами, елегантний дизайн, широкий спектр дизайнерських рішень, надійна конструкція, хороший модельний ряд, виробник постійно працює над вдосконаленням та розширенням модельного ряду. Uden-S - мабуть найкращі нагрівальні панелі у своєму класі, тому їх приємно продавати, оскільки не хвилюєшся за їхню роботу в майбутньому.

Обігрівачі Теплоv (Україна, 3 роки гарантії) призначені для обігріву ширшого кола приміщень, оскільки до модельного ряду входять побутові та промислові нагрівачі. Встановлюються на стелі, надійна конструкція, виробник піклується про репутацію бренду та використовує якісні матеріали. З нашого досвіду: дані обігрівачі знаходили своє застосування на об'єктах підвищеної складності, де інші види опалення були не ефективні.