Переваги гріючого кабелю Nexans

Логотип ТМ Nexans (Нексанс)Nexans - норвежська компанія із столітньою історією, лідер на ринку кабельної індустрії,
винахідник нагрівального кабелю для теплих підлог та систем антиобледеніння.

Чому варто вибрати Nexans?

1. Найнадійніша конструкція кабелю

  • Запатентована технологія безмуфтового з'єднання. У нагрівальних кабелях Нексанс (Норвегія) місце з'єднання нагрівального елемента (резестивного провідника) із струмопровідним кабелем (холодний кінець) виконано по безмуфтовій технології, при якій гріючий кабель та силовий кабель утворюють єдиний нерозривний провідник (без зовнішньої сполучної муфти, як і інших виробників). Дана технологія забезпечує цілісність оболонки кабелю і високу надійність під час монтажу та використання. Місце безмуфтового з'єднання позначається надписом "SPLICE". Патент належить компанії Нексанс, виготовлення продукції за даною технологією здійснюється з 1989 року.

    Запатентована технологія безмуфтового з'єднання Безмуфтове з'єднання "SPLICE"
    1- зовнішня оболонка; 2 - захисний екран; 3 - заземляючий провід; 4 - ізоляція центральної жили

  • Захисний металевий екран. В нагрівальних секціях ТМ Nexans є металевий захиний екран у вигляді суцільної алюмінієвої трубки по всій довжині кабелю, що покращує механічні властивості та рівномірне розповсюдження тепла на поверхні кабелю.

Впровадження даних технологій забезпечило:

- 100% захист від вологи;
- захист від локального перегріву;
- кращі механічні властивості кабелю;
- міцність і стійкість до навантажень (наприклад, використання кабелю всередині водостічних труб висотою до 26 метрів без спеціальних підтримуючих елементів);
- захист від електромагнітного випромінювання;
- працює 100% об'єктів.

2. Nexans - винахідник нагрівального кабелю

Nexans - перший у світі виробник нагрівальних кабелів, винахід нагрівального кабелю було запатентоване 05 липня 1926 року в Німеччині, про що свідчить Патентна специфікація. Історія компанії починається із 1897 року (засновано Французьке Кабельне Товариство, м.Ліон), під назвою Nexans компанія відома з 2000 року.

Патентна специфікація Nexans Патентна специфікація Nexans, ст. 2 Патентна специфікація Nexans, переклад

3. Підтверджений термін експлуатації 60 років

Нагрівальний кабель Nexans - єдиний у світі кабель із підтвердженим терміном експлуатації більше 60 років. В 1938 році в підлозі Кафедрального Собору столиці Норвегії в місті Осло та на прилеглій площі було встановлено гріючий кабель Nexans. У 1999 році під час реконструкції Собору було замінено нагрівальний кабель на більш досконалий. Дослідивши видалений кабель результати показали, що кабель відпрацювавши 60 років може функціонувати ще 30-35 років.

Тепла підлога в Кафедральному Соборі св. Олафа без жодної відмови з 1938 року.

Кафедральний Собор св. Олафа Тепла підлога в Кафедральному Соборі св. Олафа

4. Якісне європейське виробництво

До складу компанії Nexans (Нексанс) входить більше 100 заводів в 26 країнах світу і вона являється світовим лідером в кабельній галузі.

Завод Nexans в м.Лангус (Норвегія) Норвегія - Осло - Лангус

Нагрівальні кабеля та мати ТМ Nexans виробляються тільки на одному заводі в Норегії у місті Лангус, поблизу Осло. Завод побудований в 1991-1992 роках та розташований в 20 км на південь від Осло. Площа заводу 75 000м2, приміщення 15 000м2. На заводі виробляється близько 700 різних продуктів, серед них нагрівальні кабелі та мати для обігріву та силові кабелі до 10мм2. Зусиллями 100 працівників із заводу щороку поставляється 15,400 тон кабелю.

5. Гарантія Nexans - 20 років

З 01 січня 2009 року на гріючий кабель Нексанс в системах «тепла підлога» діє 20 років повної гарантії від офіційного дистриб'ютора в Україні.

Згідно умов 20-ти річної повної гарантії, у разі виходу з ладу системи по гарантії (настання гарантійного випадку), компанія «Розумний Дім» за свій рахунок відремонтує нагрівальну секцію, а також компенсує всі витрати, пов'язані з відновленням покриття підлоги.

Гарантія Nexans - 20 років