Антикригові системи даху

Система антиобледеніння - це захист даху, ринв, жолобів, ендов, капельників та водостічних труб від намерзання льоду. В основі системи нагрівальний кабель стійкий до температурних коливань та дії сонячного випромінювання. Управління здійснюється невеликою метеосистемою, яка включає в себе датчики температури повітря, опадів та талої води.

Було зроблено:

  • підібрано резистивний відрізний нагрівальний кабель на барабанах Nexans TXLP Drum Перейти до опису >>>;
  • вибір системи управління (терморегулятор для управління, автоматичні вимикачі та диференційний автомат);
  • монтаж системи сніготанення "під ключ".

Адреса: м.Івано-Франківськ
Дата проведення робіт: серпень 2012 р.
Потужність: 1,8 кВт.

Взимку на складних покрівлях є велика ймовірність підтоплення випавшого снігу, що призводить до утворення льоду на дахах. Дане явище призводить до ряду проблем, а саме, затікання підтопленої води в приміщення, руйнування покрівлі та водостічних труб, намерзання бурульок та інші.

В даному об'єкті відбувалось затікання талої води в приміщення під двома ендовами. Виконано детальний замір необхідних конструкцій даху, підібрано відрізний кабель Nexans TXLP 0,49 Ом/м (Норвегія) та спеціальний терморегулятор для антикригових систем із датчиком температури повітря. Монтаж виконано по всій довжині ендов, жолобів та водостічних труб, що забезпечить танення снігу у проблемних зонах та безперешкодне зходження підтомленої води.

Фото

 

Система антиобледеніння Кабельний обігрів даху Обігрів ендов від намерзання льоду

Сніготанення Система сніготанення Обігрів жолобів

Захист даху від льоду Антикригові системи даху